A-Zet Real realitná kancelária
A-Zet Real realitná kancelária
Vyhľadávanie

V ponuke je 15 nehnuteľností.

Pekný 4-izb RD na pozemku 729m2 Plavecké Podhradie

Cena:
153 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Plavecké Podhradie
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 93 m2
Plocha pozemku: 770 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 4320
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

A-Zet Real: Ponúkame Vám bývanie s výhľadom na hrad v krásnej novostavbe v novo vybudovanej obytnej štvrti v Plaveckom Podhradí.

Úžitková plocha je 93m2 + 35m2 terasa, pozemok 729m2 

Tento praktický a účelný 4-izbový dom , ktorý je súčasťou dvojdomu, ponúka novému majiteľovi komfortne vyriešenú dispozíciu s minimálnou plochou chodieb, skladom potravín a veľkou terasou. Kompaktný tvar napomáha znižovaniu spotreby energií. Bezpečnostnými dverami sa dostaneme do menšej chodby, v ktorej je pripravený priestor na vstavanú skriňu. Na oboch stranách chodby sa nachádzajú nepriechodné spálne, v ktorých je rovnako pripravený priestor na vstavané skrine. Rodičovská spáľňa je umiestnená oproti kúpeľni. WC sa tu nachádza aj samostatné a ako bonus aj v kúpeľni. Kúpeľňa bude pripravená na osadenie sanity, geberity v oboch WC sú už namontované.  Kúrenie je riešené podlahovým elektrickým vykurovaním kde v každej izbe bude namontovaný termostat. Kotol so zásobníkom bude umiestnený v technickej miestnosti. Kuchyňa má samostatnú špajzu a je prepojená s priestrannou a slnečnou obývacou izbou. V obývacej izbe je predpríprava na krb alebo krbové kachle. Veľké francúzske okná presvetľujú celý priestor a taktiež dodávajú miestnosti možnosť výhľadu na priestranný pozemok. V chodbe sa nachádza výlez na povalu, ktorá je pochôdzna, čo nám dáva ďaľší úložný priestor. Za domom je veľký priestor na trávenie voľného času,  terasa o veľkosti 35m2 a na prípadnú okrasnú záhradu.

Na tejto stavbe sú použité len vysoko kvalitné materiály, kvalitná technológia a zaručená precízna práca. Pri výstavbe sa nezabudlo ani na súkromie a komfort bývania, a každý z domov má vlastnú 30 cm oddilatovanú priečku, teda medzi domami je 75cm. Dom sa predáva v štádiu HOLODOM

* železobetónová základová doska

*nosné obvodové murivo z brúsenej tehly 30 cm, vnútorné priečky 13 cm

*tepelná izolácia o hrúbke 14 cm

* plastové okná s izolačným trojsklom

*hliníkové vstupné bezpečnostné dvere

*predpríprava na klimatizáciu

*luxusne vysoké stropy 2,65m

*parkovanie pred domom

*všetky IS + optika

*BONUS - exteriérové elektrické žalúzie 

*BONUS - nádrž na dažďovú vodu o veľkosti 7 m³

*BONUS - fotovoltaické solárne panele 6 ks na výrobu elektrickej energie s vlastným akumulátorom na uskladnenie vyrobenej energie na jej použitie v čase, keď slnko nesvieti

* dostatočná tepelná izolácia samonostného krovu zabezpečia enormne nízke náklady na vykurovanie týchto nízkonákladových domčekov. 

Interiér: elektrické podlahové vykurovanie s možnosťou regulácie teploty v každej miestnosti samostatne, vypínače a zásuvky, kompletná elektroinštalácia a vodoinštalácia, sadrové omietky, vnútorný stropný plášť tvorený sadrokartónovým systémom s izoláciou strechy a parozábranou, elektrický závesný ohrievač teplej úžitkovej vody o objeme 120 L, odvetrávanie hosťovskej toalety a samostatnej kúpeľne, strešný svetlík na prirodzené svetlo v kúpeľni, hliníkové vchodové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, vnútorné parapety.

Exteriér: kompletne dokončená stavba – fasáda s tepelnou izoláciou 14 cm (polystyrén) a silikónovou omietkou, valbová strecha s väzníkovým samonostným krovom pokrytá strešnou betónovou krytinou, hliníkové vchodové dvere, plastové okná , vonkajšie parapety, odpadový systém, vybetónovaná terasa s výmerou 35 m².

Domy sú napojené na obecnú kanalizáciu, verejnú elektriku a verejný vodovod. Na pozemku je vytiahnutá aj prípojka plynu, ktorý je zahrnutý v projektovej dokumentácií. 

Obec Plavecké Podhradie je vsadená do krásnej scenérie Malých Karpát a je vzdialená od okresného mesta Malacky 15min autom, 50km Bratislava, 45km Trnava.   

 Cena 153 900 €

Znenie inzercie a fotografie sú majetkom a autorským dielom realitnej kancelárie A-Zet Real

 V cene je zahrnuté: 

-kompletný právny servis

-vypracovanie kúpno-predajných zmlúv a návrhu na vklad do katastra

-poplatok za vklad vlastníckeho práva

-poplatok za overenie podpisov

-vybavenie financovania akoukoľvek bankou

Taktiež Vám vieme zabezpečiť:

-skúsených finančných poradcov

-promtnejšie vybavenie znaleckého posudku

-poistenie nehnuteľnosti a úveru

-CMA analýzu

-ocenenie nehnuteľnosti trhovou cenou

Maklér:

makler
Maklér:Eva Končeková
Telefón:+421910620586
E-mail:koncekova-ZVNC-azetreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Budúci rok /2020/ zaplatíte v mestách vyššie dane z nehnuteľností, pozrite sa, o koľko sa zvýšia...
Prvá novinka Kto je povinný podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti   Záverečný termín na...
V krátkosti o nás

Od roku 2008 sa naša firma venuje oblasti inžinieringu a realít. Od roku 2008 ako firma A-Zet Inžiniering, kde hlavnou činnosťou bol inžiniering, komunikácia so stavebnými úradmi, pozemkovým úradom a katastrom , vyhotovovanie projektov drobných stavieb a dopravných stavieb, 3D vizualizácii, ako aj oblasť realít. Od februára 2019 sa firma A-Zet Inžiniering premenovala na A-Zet Real a hlavnou činnosťou sa stali reality. Špecializujeme sa na predaj a prenájom novostavieb, rodinných domov, bytov ako aj pozemkov, a po predchádzajúcich skúsenostiach v stavebnej oblasti, naďalej aj inžinieringu.

 

Eva Končeková
riaditeľ