A-Zet Real realitná kancelária
A-Zet Real realitná kancelária
Vyhľadávanie

V ponuke je 31 nehnuteľností.

Predaj útulnej a slnečnej 3*izbovej novostavby v Lábe

Cena:
133 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Láb
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 76 m2
Plocha pozemku: 172 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: 79
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Tento praktický a účelný 3-izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou radovej zástavby, ponúka novému majiteľovi komfortne vyriešenú dispozíciu s minimálnou plochou chodieb a skladom potravín. Je to 4*ročná novostavba a jej kompaktný tvar napomáha znižovaniu spotreby energií.

Úžitková plocha domu je 76 m2 a pozemok má síce len 172 m2, ale je výborne využitý na oddych a relax.

Dispozícia domu je veľmi dobre vyriešená. Priestor v celom dome je účelne a vkusne využitý tak, aby poskytoval maximálny komfort a aby žiadna miestnosť nepôsobila malá a stiesnená, čomu napomáha aj účelné presvetlenie domu veľkými oknami. Dispozícia pozostáva z vstupnej chodby, dvoch samostatných izieb, kúpeľne spojenej s WC.  Kuchyňa je prepojená s obývacou časťou domu takzvaným "ostrovčekom", ktorý je využívaný aj ako jedálenský stôl. Kuchynská linka je stále v záruke. Dom má samostatnú špajzku. Kúrenie je riešené podlahovým vykurovaním. Kotol je plynový Protherm Tiger. Povala, je predpriravená na obytné podkrovie o veľkosti 25 m2 a je pochôdzna, čo nám dáva prípadný ďaľší úložný priestor. Dom sa predáva so skoro všetkým zariadením (po dohode s majiteľmi).

Za domom je priestor na trávenie voľného času, zastrešená drevená terasa a okrasná záhradka. Pred domom sú dve súkromné parkovacie miesta zo zámkovej dlažby.

Na tejto stavbe sú použité len vysoko kvalitné materiály a zaručená precízna práca. 

Obec Láb disponuje úplným občianskym vybavením. Nachádzajú sa tu škola, škôlka, obchody, reštaurácie, kaviarne, služby, čerpacia stanica...

V blízkosti domu sa nachádza autobusová zastávka cca 300m, 10km od Malaciek a 25km od Bratislavy.

Cena 133 000 €

Maklér:

makler
Maklér:Eva Končeková
Telefón:+421919276906
E-mail:eva29-ZVNC-atlas.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Novinky a aktuality
Druhá novinka Budúci rok /2020/ zaplatíte v mestách vyššie dane z nehnuteľností, pozrite sa, o koľko sa zvýšia...
Prvá novinka Kto je povinný podať daňové priznanie k dani z nehnuteľnosti   Záverečný termín na...
V krátkosti o nás

Od roku 2008 sa naša firma venuje oblasti inžinieringu a realít. Od roku 2008 ako firma A-Zet Inžiniering, kde hlavnou činnosťou bol inžiniering, komunikácia so stavebnými úradmi, pozemkovým úradom a katastrom , vyhotovovanie projektov drobných stavieb a dopravných stavieb, 3D vizualizácii, ako aj oblasť realít. Od februára 2019 sa firma A-Zet Inžiniering premenovala na A-Zet Real a hlavnou činnosťou sa stali reality. Špecializujeme sa na predaj a prenájom novostavieb, rodinných domov, bytov ako aj pozemkov, a po predchádzajúcich skúsenostiach v stavebnej oblasti, naďalej aj inžinieringu.

 

Eva Končeková
riaditeľ